Investeeri üürikinnisvarasse

Aisa maja pakub omanikule hooldust ja renditeenust

Aisa külaliskorteritega majas on asutatud korteriühistu, mille eesmärgiks on hoones vajalike tööde ja hooldusteenuste tagamine parimal viisil. Aisa maja kootööpartner Mentor24 OÜ pakub igale Aisa korteri omanikule võimalust distantseeruda rentnike otsimisest, võtmete jagamisest, tubade koristusest, pesude vahetusest jne. küsimustest, mis külaliskorteri välja rentimise sooviga tavapäraselt kaasnevad. Nimelt pakub Mentor24 OÜ täisteenuse lepingut, millega võtab teenuse osutaja kõik korteri välja rentimisega kaasnevad mured enda kanda.

Vabad korterid

  • Passiivne sissetulek
  • Kõrge nõudlus lühiajalisele üürile
  • Asub Pärnu rannarajoonis
  • Ühe- ja kahetoalised külaliskorterid 15,2 – 56,2m2
  • A-energiaklass
  • 3 aastane ehitusgarantii
  • Analoogsed arendusprojektid Pärnus puuduvad

Mugav

Projekti tehes olid meeskonnal eesmärgid, millede hulgast tõstsime esile mugavuse. Pidasime erakordselt oluliseks, et Aisa 39 külaliskorterite omanikud ja kasutajad tunneksid külalistkorterite kasutamisel ja omamisel igakülgset mugavust ja lihtsust. Aisa 39-s pakutav haldusteenus võimaldab mitte üksnes külastajal vaid ka investoril või omanikul tunda end mugavalt küsimustes, mis tihti võivad üürikinnisvara omanikele meelehärmi tekitada.

Luksuslik

Aisa 39 külaliskorteritega hoone on projekteeritud juba algselt majutusteenuste osutamiseks, mille tulemusena eristub see tavapärastest kortermajade lahendustest. Luksuslikkust peegeldavad erinevused algavad arhitektuursetest lahendustest ja lõppevad kõrgendatud nõuetega majutusteenust osutavale hoonele. Näidetena saame esile tuua kvaliteetsed vaippkatted koridorides, lifti olemasolu, korterite koosseisu kuuluv rõdu või terrass ja avarad klaaspinnad.

Kaasaegne

Aisa 39 külaliskorteritega hoone on kaasaegse modernistliku arhitektuuriga, mis sisaldab endas tehniliste lahenduste uudseimaid võimalusi – nutikodu valmidust. Aisa külaliskorteritega majas toimiv haldusteenus arvestab kaasaegse inimese soove ja vajadusi, suurendades teenuse saajatel vaba aja osakaalu ning korteri kasutusmugavust.

Tutvu vabade korteritega